ДЕНЬ ЗНАНЬ ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ У МУЗЕЇ

2 вересня 2020

Зазвичай, в День знань 1 вересня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї майже кожна зала заповнена допитливими, веселими, балакучими учнями навчальних закладів нашого міста. Сюди вони приходять аби провести тут свій перший, цікавий та незвичайний урок. Цей рік, незважаючи на всі труднощі та перепони, не є виключенням -  у музеї знову лунають голоси екскурсоводів та юних відвідувачів!

Сьогодні, дотримуючись усіх карантинних вимог, до нас завітали учні НВК "Колегіум" (учитель Герасимчук Н. В), Рівненської СпШ "Центр Надії" ім. Надії Маринович (учитель Горчак Т. Г) та ін. Їх зустріли науковці музею: Ольга Юрчук, Тетяна Пархоменко, Лідія Войтюк, Олена Семенович, Ольга Гарбарук, Надія Радіонова, Тетяна Каук. Вони спеціально підготувалися до цього дня, щоб перший урок, проведений у музеї, запам’ятався школярам і став гарним початком нового навчального року.

Щиро радіємо таким зустрічам та сподіваємось, що ніщо не завадить нашим екскурсантам відвідувати музей протягом усього навчального року.