ТРЕНІНГ В РІВНЕНСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

8 вересня 2020

На базі Рівненського обласного краєзнавчого музею, в межах проєкту "Культурні продукти Рівненщини без обмежень", відбувся тренінг «Адаптація культурних об'єктів та екскурсійних програм до потреб людей з порушенням слуху та зору». Проєкт реалізовується ГО "Регіональний центр розвитку "Тріада" спільно з ВП ВГО "Генерація успішної дії" у Рівненській області за підтримки Українського культурного фонду та інформаційного і організаційного сприяння Управління культури та туризму Рівненської ОДА.
Навчання проходили працівники Рівненського краєзнавчого музею, Культурно-археологічного центру "Пересопниця", Державного історико-культурного заповідника м. Острога, Державного історико-культурного заповідника м. Дубно. Теоретичні та практичні заняття, розроблені і проведені тренерами, вже найближчим часом допоможуть найпопулярнішим музеям Рівненщини стати більш доступними для людей з особливими потребами.