"СЕРГІЙ ВЕРОСЛАВОВ. ТВОРЧИЙ ШЛЯХ"

23 лютого 2021

23.02.2021р. о 14.00 в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки: «Сергій Верославов. Творчий шлях», яка присвячена 90 - річчю художника. На виставці будуть представлені близько 50 художніх робіт Сергія Верославова – художника Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру, особисті речі та  фотографії.  Серед робіт – портрети та пейзажі, виконані аквареллю, олійними фарбами та олівцем. Вони були  подаровані музею родиною художника.

Сергій Верославов народився в м.Корець Рівненської області 16.02.1931року в родині священика Корецького жіночого монастиря, проживав у Рівному, працював художником-декоратором Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру, а також оформлював вистави Рівненського театру ляльок. Помер 31.07.2002року.

На виставку запрошені родина художника, колеги та друзі.

Виставка створена співробітниками сектору мистецтв Рівненського обласного краєзнавчого музею.