МУЗЕЙНІ ГОСТИНИ-2021

24 травня 2021

23 травня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини».

"Музейні гостини" майжеза три десятиліття проведення стало одним з найулюбленішихсвят для сотень майстрів з України і з-за кордону та тисячі рівнян і гостей міста.

Завдяки «Музейним гостинам» рівняни та гості міста мають змогу ознайомитися з багатим та розмаїтим мистецтвом нашого краю, зокрема, традиційними ремеслами та промислами. На святі народні умільці представили: гончарство,вишивку, ткацтво,вироби зі скла,глини,лози, шкіри,бісеру, соломоплетіння,різьбярства та ін.

Традиційно серцем гостин є імпровізована сцена на подвір’ї музею, де свої таланти демонструють фольклорні колективи з усієї області та виконавці сучасної пісні.

Щороку музей намагається урізноманітнити захід новинками.Упродовж дня гості свята мали змогу не лише придбати вироби народних умільців та послухати української пісні, а й зробити фото на згадку у фотозонах музею. Крім того було декілька локацій на яких проводили майстер-класи з гончарства, писанкарства, ткацтва та народного танцю.

Надія Шаюн

ст. наукова співробітниця відділу маркетингу, розвитку та інвестування.