У ЛІТЕРАТУРНОМУ МУЗЕЇ УЛАСА САМЧУКА ПРЕЗЕНТУВАЛИ АНІМАЦІЮ "ЯСКРАВА ТІНЬ"

16 червня 2021

16 червня 2021 року в Літературному музеї Уласа Самчука відбулася презентація нової анімації «Яскрава тінь», створеної спільно із  брендом «Креативна книга» Олени Медведєвої.

Її авторка – художниця-ілюстраторка, технічна редакторка, учениця 7-А класу Рівненського НВК 12 – Надійка Коркош. Автор казки  – Андрій Медведєв.

Гостями-глядачами дебюту Надійки були учні 4 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович (вчитель – Ющук Олена Вікторівна).

Разом із феями – Оленою Медведєвою та Надійкою  Коркош вони перенеслися у незвичайний казковий світ на килимках часу, де на них чекала ексклюзивна екскурсія про «Креативні книги Рівного», історія творення мультфільму та безпосередньо перегляд анімації.

«Яскрава тінь» на килимках часу це казкова історія про те, як людина-тінь стає людиною-особистістю.

До речі, це вже ювілейна десята анімація торгівельної марки «Креативна книга».

Надія Коркош розповіла, що працювала над  мультфільмом майже 8 місяців: малювала ілюстрації (близько 50 малюнків!), робила відеомонтаж. Дівчинка зізналася, що найважче було монтувати рухи героїв.

Привітати Надійку прийшли:

• Тетяна Самсонюк - заступниця директора з обліку і збереження музейних цінностей Рівненського обласного краєзнавчого музею;
  • Руслана Броновицька – режисерка-сценаристка, журналістка, піарниця;
  • Надія Скороход – мама друзів- однокласників дівчинки

Під кінець презентації діти-глядачі повернулися з казкової країни у реальний світ разом із феями-ведучими дійства. А Надійка  Коркош розповіла їм цікаву історію свого знайомства з Оленою Медведєвою.

Оксана Семчишина

завідувачка «Літературним музеєм Уласа Самчука» Рівненського обласного краєзнавчого музею