ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ В МУЗЕЇ ВІДКРИЛИ ВИСТАВКУ, ПРИСВЯЧЕНУ ВІДОМІЙ У РІВНОМУ МИСТЕЦЬКІЙ РОДИНІ.

30 вересня 2021

Напередодні Міжнародного дня музики у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Музикою з’єднані серця. Анатолій Грицай, Галина Салієнко, Іван Корсюк».

Захід присвячений цьогорічним ювілярам Івану Федоровичу Корсюку (1921 р.н.), Галині Олександрівні Салієнко (Корсюк) (1931 р.н.) та Анатолію Юхимовичу Грицаю (1931 р.н.), які стояли у витоків післявоєнної відбудови культурно-мистецького життя Рівного, створюючи нові музичні колективи, виховували нове покоління фахівців-музикантів, працюючи в мистецьких освітніх закладах міста.

Приємними спогадами про ювілярів поділилися Остапчук-Будз Марія Миколаївна – доцент кафедри гри на музичних інструментах РДГУ,Петро Давидюк – голова обласної профспілки працівників культури, Назар Волощук – головний спеціаліст управління культури і туризму ОДА, Богдан Столярчук – український мистецтвознавець, Андрій Пастушенко – заслужений діяч мистецтв України, голова обласної організації Всеукраїнської музичної спілки та Петро Невірковець – художній керівник народного хору «Верес» МБК.