МАЙСТЕР-КЛАС У РІВНЕНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

10 травня 2022

10 травня у на подвір'ї Рівненського обласного краєзнавчого музею відбувся майстер-клас з виготовлення патріотичної листівки для військових. Всі старались зробити свою поробку оригінальною та унікальною , щоб підтримати воїнів, які наразі перебувають  у шпиталі Рівного.

У заході брали участь діти, які на власні очі бачили, що таке війна,вони сумують за рідним домом, який довелося покинути.  Тому музейні працівники намагалися всіляко розважити та підтримати малечу. Адже крім виготовлення листівки, діти мали змогу оглянути «Вернісаж у музейному парку», з виставкою нових натходжень картин , прослухати захоплюючу екскурсію оглядовим майданчиком та зробити світлину на згадку у фотозонах. Маленькі відвідувачі та їх батьки вдячні працівникам музею за теплий прийом і за подарунки, які отримали вкінці заходу.

Подібні заходи плануємо проводити в музеї і надалі.

Надія Шаюн – ст. наукова співробітниця відділу маркетингу, розвитку та комунікацій.