В РІВНЕНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ "НАМАЛЮЙ СВОЄ МІСТО"

12 травня 2022

11 травня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід «Намалюй своє місто» для дітей з різних міст України, які тимчасово проживають у Рівному. Під час зустрічі діти малювали свої рідні міста з яких їм довелося тікати через війну. На гостину до музею завітала малеча зі своїми батьками з Харкова, Херсона, Києва та Київської області, Станиці Луганської, м. Мирнограду Донецької області.

З власних малюнків юні художники разом з музейниками створили виставку «Міста України».

По закінченню заходу на малечу чекали рухливі ігри та смаколики від МакДональдс.

Надія Шаюн – ст. наукова співробітниця відділу маркетингу, розвитку та комунікацій.