ДО ДНЯ СЛОВ'ЯНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА ПИСЕМНОСТІ У МУЗЕЇ ПРОВЕЛИ ІНТЕРАКТИВНУ ЕКСКУРСІЮ

25 травня 2022

24 травня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулась екскурсія  «До витоків писемності», яка присвячена Дню слов'янської писемності та культури.
Свято запроваджене в Україні 2004 р. і відзначається в день пошанування святих рівноапостольних Кирила і Мефодія. Вони переклали богослужбові книги слов'янською мовою та створили кириличну абетку. Мова, яку запровадили Кирило й Мефодій, стала мовою східнослов'янських народів, отже, й українського.
Крім цікавої інформації про виникнення книжності та писемності діти отримали заохочувальні музейні сувеніри.
Завдяки співпраці з Інститутом креативного міста НУВГП, Рівненський обласний краєзнавчий музей має нову локацію для подібних заходів.