СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ У МУЗЕЇ

2 червня 2022

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей, на подвір'ї Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулося дитяче свято. На музейному подвір'ї зібралося чимало маленьких рівнян та юних гостей нашого міста. Вони знайомилися, разом грали в ігри, виконували завдання музейного квесту, переглядали мультфільми, брали участь в майстер-класах, разом сміялися, веселилися, фотографувалися, бігали подвір'ям.

Під час заходу представляли свої роботи та проводили майстер класи вихованці та вчителі Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Шквал емоцій подарували юним відвідувачам музею лікарняні клоуни «Червоні носи», які проводили різноманітні ігри, забави, малювали аквагрим, надували повітряні кульки та феєрично представили шоу з мильними бульбашками.

Не менш цікаво розважали малечу представники магазину «Антошка».

По завершенню свята діти отримали смачні подарунки від МакДональдс та солодощі від благодійниці, начальниці управління культури і туризму ОДА - Любові Романюк.