ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "РІВНЕНЩИНА АРХІТЕКТУРНА" У МУЗЕЇ

1 липня 2022

1 липня на оглядовому майданчику музею в рамках проекту «Вулична експозиція» відкрилася виставка «Рівненщина архітектурна».Присвячена вона Дню архітектора України та організована спільно з кафедрою архітектури та середовищного дизайну НУВГП.

На виставці представлені архітектурні макети, виконані студентами кафедри архітектури та середовищного дизайну та  макети з фондів РОКМ.

Крім того, доповнена експозиція старими та сучасними фото архітектурних пам’яток Рівненщини. Це споруди  Рівного, Дубна, Острога, музейного комплексу «Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви» та багато іншого.

До слова були запрошені Ольга Михайлишин, доктор архітектури, професорка кафедри середовищного дизайну НУВГП, яка подарувала музею план до проекту кірхи в Костополі, який виготовив архітектор Борис Андрєєв.

Про  Анну(дружину Януша Радзивілл) останню власницю Олики, макет якої представлено на виставці, розповіла місцева журналістка  Світлана Калько.

Всі кольорові фото, які використані в експозиції зроблені ст. науковим співробітником сектору мистецтв Віктором Луцем.

Працювали над створенням виставки:завідувачка сектору впровадження цифрових технологій Ольга Морозова та старша наукова співробітниця відділу історії  Олена Семенович та столяр музею Олександр Мельничук.