У КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ПРОВЕЛИ ІНТЕРАКТИВНУ ЛЕКЦІЮ ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО УКРАЇНСЬКИЙ ПОСУД

4 серпня 2022

3 липня працівники Рівненського обласного краєзнавчого музею знову радо вітали в гостях учасників благодійного проєкту від БФ «Співдія» за підтримки UNISEF.

Завідувачка сектору етнографії Тетяна Пархоменко провела для дітей етнолекцію з елементами інтерактиву "Вивчаємо український посуд». Маленькі відвідувачі дізналися багато цікавої інформації про те, як наші пращури створювали і використовували у домашньому вжитку різні види посуду. Також юні гості музею отримали можливість зліпити невеличкі глечики, тарілки, горщики із пластиліну своїми руками.

По завершенні заходу для дітей та дорослих було проведено пізнавальну екскурсію по оглядовому майданчику співробітником музею Дмитром Петриком.