"МУЗЕЙНІ ГОСТИНИ - 2023"

29 травня 2023

Насичений тиждень «Музейного марафону» завершився улюбленим святом краян! І хоча цього року «Музейні гостини», зважаючи на реалії сьогодення, були значно скромнішими, без гучних святкувань – їхня особлива атмосфера та традиційний дух збереглися! Неперевершені вироби народних умільців, захопливі майстер-класи, патріотичні пісні від улюблених виконавців, слова привітання від представників влади та друзів музею, теплі зустрічі, щирі посмішки, непохитна віра в перемогу, єднання, добро та благодійність – усе це «Музейні гостини 2023».
Під час свята проводився збір коштів на потреби 104-ї бригади ТРО ЗСУ! Спільними зусиллями вдалося зібрати 21 747 грн! Подяка всім, хто долучився до доброї справи! Щиро дякуємо тим, завдяки кому «Музейні гостини» відбулися!
Слава Богу! Слава ЗСУ!