ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

1 червня 2023

1 червня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося свято приурочене, Дню захисту дітей. Для музею це дуже важливий день, оскільки велику частину відвідувачів становлять саме діти. Для них, співробітниками музею було підготовлено ряд цікавих заходів. Юні відвідувачі мали змогу пройти краєзнавчий квест «Таємниці музейного двору», де на них чекали пізнавальні завдання з історії, природи рідного краю та на етнографічну тематику.

Учасники свята також мали можливість переглянути роботи вихованців Рівненського обласного центру науково-технічної творчості та взяти участь у майстер-класах з оригамі, робототехніки та паперопластики.

Родзинкою заходу була концертна програма від «Народного художнього колективу» гурту традиційного поліського співу «Ранкова роса».

Під час свята малеча мала змогу прослухати захоплюючі екскурсії,пограти у настільні ігри,помалювати на асфальті та подивитися мультики у геокуполі , що розмістився в музейному парку.

Веселий настрій діткам під час свята створювали аніматори.

На захід завітали вихованці центру "Я Маріуполь",школярі Рівного, та різних ОТГ.