КРУГЛИЙ СТІЛ ПРИСВЯЧЕНИЙ ВИСТАВЦІ «УКРАЇНА-ЄВРОПА: СПІЛЬНА СПАДЩИНА»

22 серпня 2023

21 серпня 2023 року директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига та науковець, історик, колекціонер, викладач Острозької Академії Микола Бендюк долучилися до круглого столу на базі платформи Meet, присвяченого виставці плакатів з картинами відомого художника-баталіста Артура Орльонова «Україна-Європа: спільна спадщина». Цю експозицію сьогодні було встановлено як у РОКМ, так і в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Окрім співробітників музею та бібліотеки, до обговорення долучилися представники провідних ЗВО та закладів культури України. Виступали, зокрема, науковці та громадські діячі зі Львова, Сум, Києва, Острога.

Спікери відзначили, що представлені на виставці картини демонструють саме ті історичні сцени, які відображають нерозривну тяглість економічних, політичних, культурних і мистецьких зв’язків України та інших країн Європи. Тому подібні виставкові проєкти необхідно всіляко підтримувати і неодмінно проводити й надалі.

Микола Бендюк зазначив, що «Острозька Академія» не залишається осторонь цієї важливої роботи, адже одна з найважливіших місій університету – виховати кожного свого студента свідомим громадянином і патріотом.

Директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига пообіцяв, що до офіційного відкриття виставки, яке відбудеться 24 серпня о 12:00, музейники обов’язково підготують по ній цікаву та змістовну екскурсію.