До 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України

28 жовтня 2020 року у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбувся інформаційний захід, присвячений річниці вигнання нацистських окупантів з України. Оскільки, відповідно до карантинних вимог, експозиція музею зачинена для відвідувачів, то учасниками заходу стали співробітники РОКМ. Науковці відділу нової та новітньої історії представили для показу виставку «Українська Друга світова». Виставка створена Українським інститутом національної пам'яті та доповнена матеріалами із фондів музею. Вона репрезентує український вимір цього світового конфлікту.

Дивіться також