3 січня у Літературному музеї Уласа Самчука відбувся вечір пам’яті поета Михайла Дубова «Хай вам буде на пам'ять світло…». Захід розпочався з виступу завідувача музею, заслуженого працівника культури України Миколи Федоришина, який привітав гостей із Різдвом і нагадав про важливість увічнення пам’яті Михайла Дубова. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих українських воїнів, які віддали своє життя у боротьбі з російською агресією.
Слово передали письменниці Галині Гнатюк, голові комісії, яка присуджує премію ім. Михайла Дубова. Вона розповіла про постать митця, який був єдиним членом Спілки письменників України, прийнятим посмертно, а також про історію заснування премії й нововведення, зокрема вручення нагород у категорії співаної поезії.
Вдова Михайла Андрійовича пані Галина розповіла про його творчість, наголосивши, що головним лейтмотивом віршів чоловіка була любов до України. Юрій Береза, український поет-сатирик і журналіст, який особисто знав Михайла, поділився історіями про їхню дружбу та зачитав вірш «Вірш замість сну». Згадали поета також інші гості заходу – музейники, просвітяни та представники культурної спільноти.
Кульмінацією вечора пам’яті стало вручення премії ім. Михайла Дубова. Цьогоріч нагороду отримали: у категорії «поезія» – Світлана Сащук; у категорії «проза» – Андрій Чобіт із автобіографічним романом «Сержант В’юн», присвяченим військовому досвіду ветерана Миколи В’юка, який також виступив із промовою; у категорії «співана поезія» – Валентина Слуквіна, яка виконала пісню на слова Михайла Дубова. Кошти від продажу книги Андрія Чобота, а також грошові премії лауреатів були передані на протезування для військових. Захід завершився у теплій атмосфері, натхненних розмовах та фотографуваннях на згадку.