5 вересня 2025 року у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної художньої виставки Марії Брухлій «Українське село. Частина перша. Тварини» (серія «Індики»).
Захід відкрила директорка музею Алла Жижкевич, яка представила авторку та подякувала їй за унікальні роботи, що прикрасили виставкову залу.
На виставці представлено 9 картин, написаних на мішковині акриловими фарбами, а також авторські листівки, наліпки та скетчі.
Завідувачка сектору мистецтв Тетяна Міненко відзначила, що ця виставка є продовженням проєкту художниці «Українське село. Частина перша. Тварини». Раніше відвідувачі музею вже мали нагоду побачити портрети курей, качок та гусей. Нині ж постають індики — яскраві, різнобарвні, виразні й гучні, справжня окраса українського подвір’я.
Пані Марія поділилася історією свого творчого шляху, розповіла про особливості роботи над полотнами та наголосила, що у своїх картинах вона досліджує українську ідентичність, оспівує унікальність і крізь яскраві фарби наївного мистецтва переосмислює національну спадщину.
Виставку підготовлено співробітниками сектору мистецтв музею.
Тетяна Каук – ст.науковий співробітник відділу маркетингу, розвитку та комунікацій