ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «СВІТЛИНИ З МИНУЛОГО»

22 серпня 2024

22 серпня 2024 р. о 12.00  в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею (виставкова зала другого поверху) відбудеться відкриття виставки «Світлини з минулого», присвяченої 185 – річчю будинку, в якому нині розміщено експозиції музею.  Будинок збудований у 1839 р. для Рівненської чоловічої гімназії, з 1872 р. - реорганізованої в реальне училище. В 1922 - 1975 рр. цей будинок використовувало багато різних установ. З 1975 р. один з найстаріших будинків міста прийняв експозиції обласного музею.

На виставці представлено копії креслень розміщення кімнат 1-го поверху  реального училища та  будинка з квартирами для службовців, в  тому числі, директора; світлини відомих викладачів;  дитячі (з фонду Державного архіву Рівненської області) та дорослі світлини учнів реального училища, які визначилися в історії, як видатні особистості в галузі науки, мистецтва, політики, військової справи. В залі можна побачити  художні роботи учнів, учбові документи і підручники кінця ХІХ – початку ХХ ст., а також  листівки з зображенням будинку в різні історичні періоди.