![](/media/photos/foto2.jpg.1170x455_q85_box-0%2C680%2C6000%2C3013_crop_detail.jpg)
ВІДДІЛ ІСТОРІЇ
![](/media/photos/foto3.jpg.1170x455_q85_box-1300%2C1000%2C6000%2C2828_crop_detail.jpg)
ВІДДІЛ ПРИРОДИ
![](/media/photos/3_iubJk65.jpg.1170x455_q85_box-0%2C148%2C1170%2C603_crop_detail.jpg)
ХУДОЖНІЙ ВІДДІЛ
![](/media/photos/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB_%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%97.jpg.1170x455_q85_box-0%2C1120%2C6000%2C3453_crop_detail.jpg)
Експозиція відділу природи Рівненського краєзнавчого музею включає в себе 4 експозиційні зали в приміщенні музею та 2 зали в Рівненському будинку вчених. Ці зали знайомлять відвідувачів з неповторною красою та природними багатствами Рівненської області.
В залах музею відвідувачі знайомляться з експонатами які розповідають про історію розвитку життя на Землі, корисні копалини, водні ресурси, тваринний і рослинний світ.
Не залишає байдужими багаточисельна колекція чучел тварин, які мешкають на території Рівненщини. Серед них зубр, лось, вовк, найбільший хижий птах регіону – орел беркут та найменший птах України – корольок жовтоголовий. Змушує надовго зупинитися колекція пейзажних яшм професора Авдеева. Не залишаються осторонь такі експонати як бивні мамонта, череп печерного ведмедя, ріг тура та зріз 300-річного дуба. Ексклюзивності залам відділу природи додають чисельні, майстерно зроблені діорами.
Під час екскурсій відвідувачі дізнаються багато цікавих фактів і отримують нові знання про природне середовище.