ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "100-РІЧЧЯ УТВОРЕННЯ НАН УКРАЇНИ. ВИДАТНІ ЗЕМЛЯКИ"

16 листопада 2018

РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

Прес-реліз

16 листопада 2018 року, о 14:00, в експозиції відділу природи Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «До 100 річчя створення Національної академії наук України. Видатні земляки».

Виставка розповідає про видатних науковців у сфері біології та природознавства, які народилися на Рівненщині або займалися дослідженнями на теренах області. Це президенти НАН України Липський В.І., Вернадський В.І., академік Тутковський П.А., член-кореспондент НАН України Дідух Я.П. та доктори біологічних наук АндрієнкоТ.Л. і Мельник В.І.

На виставці представлені експонати пов’язані з цими науковцями: фотографії, особисті  речі, книги, матеріали, зібрані під час експедицій, та інше. Використані матеріали з фондової  збірки  музею.

На відкритті виставки будуть присутні :

Рівне.

Підготували Дмитро Наумов і Ольга Сауш   Тел.: 62-35-38