ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "КРЕАТИВНА КНИГА ОЛЕНИ МЕДВЕДЄВОЇ"

19 березня 2019

 

КЗ «Рівненський обласний краєзнавчий музей» РОР

відділ «Літературний музей Уласа Самчука»

                                                           

ПРЕС-РЕЛІЗ

Цьогоріч,  у день народження  Ліни Костенко - 19 березня, о 12 годині, в приміщенні Літературного музею Уласа Самчука відбудеться відкриття інтерактивної виставки «Креативна книга» Олени Медведєвої. 

Олена Анатоліївна Медведєва є автором книг для дітей, членом Національної спілки письменників України  та Національної спілки журналістів України, лауреатом літературних премій імені М. Дубова та    У. Самчука. Також Олена Анатоліївна є ініціатором та фундатором авторського видавництва книг ручної роботи «Креативна книга». Вона - офіційний і єдиний в Україні автор трьох вишиваних шрифтів. Майстриня вишиває трьома мовами: українською, англійською та польською. Саме їй належить ідея щодо започаткування мистецького ручного книготворення в Україні.

         На сьогодні видавництво налічує  понад тридцять  артбуків. Техніка виконання кожної митецької книги індивідуальна, розроблена  Оленою Медведєвою та майстрами Рівного. І саме ці унікальні книги, яким нема аналогів у світі, ви зможете побачити в нашому музеї!

Запрошуємо дітей та дорослих переглянути ексклюзивну виставку!

Семчишина Оксана Вікторівна  –

завідувачка  відділом

«Літературний музей Уласа Самчука»

моб.тел.: +380961333844, роб.тел: 26-14-54

https://mail.ukr.net/classichttps://mail.ukr.net/classic