ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ "ВУЛИЧНА ВИСТАВКА: ЕВОЛЮЦІЯ ПОСУДУ"

10 листопада 2020

10 листопада о 12 год. на оглядовому майданчику Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться презентація проєкту "Вулична виставка: Еволюція посуду".
Тимчасова експозиція "Еволюція посуду" стане першою в проєкті "Вулична виставка" та буде доступною для огляду під час карантинних обмежень.
«Еволюція посуду» показує розвиток керамічного посуду від доби неоліту до початку ХІХ ст. Речі були віднайдені під час археологічних досліджень на території Рівненщини протягом останніх 20-ти років. Тут можна ознайомитися з розмаїттям форм, декоруванням, розписом ліпного та гончарного посуду. Виставка сформована з матеріалів фондової колекції Рівненського обласного краєзнавчого музею. Вона діятиме протягом двох місяців на території оглядового майданчику музею.