"СПАДОК СВЯЩЕННИКА І ЦІЛИТЕЛЯ МИХАЙЛА НОСАЛЯ" (ОНЛАЙН ЗАХІД ДО 135-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ)

12 квітня 2021

М.А.Носаль (1886-1950) усе свідоме своє життя присвятив служінню православній церкві і цілительству лікарськими рослинами. Народжений на Холмщині, священник Михайло Носаль служив на Волині, Могилевщині, в Дубні і останні 15 років життя - у Рівному. Людина високоморальна, освічена, мудра, знаюча і безкорислива у ставленні до всіх, хто звертався до нього за порадою чи за поміччю. Таким він залишився у спогадах людей, які його знали.
Науковці Рівненського краєзнавчого музею впродовж багатьох років досліджують життєпис цієї непересічної особистості. В 2003 р. в музеї була створена перша виставка про цілителів "Кожне ж дерево з плоду свого пізнається", з якою познайомилися мешканці міст Києва, Дніпра, Луцька, Львова, Дубно, Меджибожа. За ініціативи та безпосередньої участі музейників у 2001 р. на подвір"ї Свято-Успенської церкви було встановлено пам"ятний знак М.Носалю, а в 2004 р. йому присвоєно звання "Почесний громадянин Рівного" (посмертно).
Про життя і добрі справи М.А.Носаля звучатиме музейна оповідь старшої наукової співробітниці музею Галини Данильчук.

Підключитися до заходу можна за посиланням:

Код доступа: q0BvtV
Join our Cloud HD Video Meeting