НАУКОВИЙ СЕМІНАР "СУЧАСНІ ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ ІНСТРУМЕНТИ В ДОСЛІДЖЕННІ ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ КРАЮ"

20 травня 2021

ПРОГРАМА СПІЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ
“СУЧАСНІ ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ ІНСТРУМЕНТИ В ДОСЛІДЖЕННІ ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ КРАЮ”
Дата і час проведення: 20 травня 2021 року 14.00-16.00
Місце проведення: OPEN OFFICE Національного університету водного господарства та природокористування, головний корпус, 4 поверх, вул. Соборна 11.

- 14.00 Відкриття наукового семінару. Вітальні слова від організаторів та партнерів.
- 14.15 Проектування геопросторових баз даних та інформаційного середовища пам’яток історії та культури Рівненської області – від Концепції до реалізації. (Янчук Руслан- завідувач кафедри геодезії та картографії, доцент, к.т.н.
Прокопчук Андрій-старший викладач кафедри геодезії та картографії)
- 15.45 Тривимірна онлайн-реконструкція території міста Рівне першої третини ХХ століття засобами ГІС за реальними картографічними матеріалами. (Довгалець Андрій-магістр кафедри геодезії та картографії)
- 15.00 Тривимірне моделювання як інструмент візуалізації просторово-часових змін історичних об’єктів (на прикладі будівлі КЗ “Рівненський обласний краєзнавчий музей”) (Янчук Олександр-доцент кафедри геодезії та картографії, к.т.н.)
- 15.15 Представлення унікальних музейних експонатів геодезичного приладдя кафедри геодезії та картографії. (Трохимець Сергій- старший викладач кафедри геодезії та картографії)
- 15.30 Доторкнутися до інженерного рукопису. (Остапчук Сергій- доцент кафедри геодезії та картографії, к.т.н.)
- 15.45 Підсумкова дискусія. Обговорення результатів.
- 16.00 Завершення заходу