"МУЗИКОЮ З'ЄДНАНІ СЕРЦЯ. АНАТОЛІЙ ГРИЦАЙ, ГАЛИНА САЛІЄНКО, ІВАН КОРСЮК."

30 вересня 2021

30 вересня 2021р. о 12.00 у виставковій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки: «Музикою з’єднані серця. Анатолій Грицай, Галина Салієнко, Іван Корсюк.»

В рамках проєкту «Сторінками мистецького літопису» до Міжнародного дня музики представляємо відому рівненську мистецьку родину, чиї серця були пов’язані музикою. Ювілярами цього року є Іван Федорович Корсюк (1921 р.н.), Галина Олександрівна Салієнко (Корсюк) (1931 р.н.) та Анатолій Юхимович Грицай (1931 р.н.).

В 50-х рр.. ХХ ст. вони стояли у витоків післявоєнної відбудови культурно-мистецького життя Рівного, створюючи нові музичні колективи, виховували нове покоління фахівців-музикантів, працюючи в мистецьких освітніх закладах міста.

На виставці представлено фотографії, документи, меморіальні речі ювілярів.

Виставку підготовлено співробітниками сектору мистецтв Рівненського обласного краєзнавчого музею.