СВІЧА ПАМ'ЯТІ УЛАСА САМЧУКА

8 липня 2022

9 липня 2022 року виповнюється 35 років, як на 83-у році життя відійшов у вічність наш видатний земляк , письменник, журналіст і публіцист, редактор, організатор Мистецького Українського Руху в Німеччині, член Організації Українських Письменників «Слово» в Канаді, номінант на здобуття Нобелівської премії – Улас Самчук.
Запрошуємо Вас відвідати захід «СВІЧА ПАМ’ЯТІ УЛАСА САМЧУКА», який відбудеться 8 липня 2022 року о 12:00 годині в Літературному музеї письменника.
В програмі заходу:
- виступи науковців – дослідників життя та творчості Уласа Самчука;
- виступи представників від Рівненської обласної організації Національної Спілки Письменників України;
- вірші Уласа Самчука та про нього декламуватиме учениця 8-А класу Рівненського НВК 12 – Надійка Коркош.
- виступ члена Національної всеукраїнської музичної спілки та Національної спілки кобзарів України, активіст «Просвіти» – Назара Волощука
Вкінці заходу відбудеться покладання квітів до пам’ятника письменника.
Запрошуємо науковців, письменників, музейників та всіх , кому важлива постать нашого видатного земляка!