![](/media/photos/foto2.jpg.1170x455_q85_box-0%2C680%2C6000%2C3013_crop_detail.jpg)
ВІДДІЛ ІСТОРІЇ
![](/media/photos/foto3.jpg.1170x455_q85_box-1300%2C1000%2C6000%2C2828_crop_detail.jpg)
ВІДДІЛ ПРИРОДИ
![](/media/photos/3_iubJk65.jpg.1170x455_q85_box-0%2C148%2C1170%2C603_crop_detail.jpg)
ХУДОЖНІЙ ВІДДІЛ
![](/media/photos/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB_%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%97.jpg.1170x455_q85_box-0%2C1120%2C6000%2C3453_crop_detail.jpg)
13 січня 2023
13.01.2023 р. о 12.00 в актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття персональної виставки рівненського художника Василя Наумця : «Моє життя: садок вишневий і калина, моя сім’я, моя родина, моя країна – Україна!».
Василь Наумець – живописець, монументаліст, член Рівненської обласної організації Національної спілки художників України, лауреат мистецької премії ім. Ніла Хасевича, учасник багатьох обласних, республіканських, міжнародних виставок.
Виставка присвячена 50-річчю творчої діяльності. На ній представлено понад 60 картин автора. Серед яких натюрморти, пейзажі, художні твори глибокого філософського змісту.
Запрошуємо рівнян та гостей міста.