ЗАХІД "Т.ШЕВЧЕНКО І НАШЕ СЬОГОДЕННЯ"

9 березня 2023

9 березня 2023 року о 12.00 в актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться зустріч музейних працівників та громадськості міста, присвячена річниці з дня народження Т.Шевченка, підготовлена сектором етнографії РОКМ.

Присутні зможуть ознайомитися з маловідомими фактами з біографії Т. Шевченка; його художніми творами (етюдами нарисами), написаними до арешту і заслання, де змальовані природа рідного краю,  історичні пам’ятки , побут населення Центральної України.

Під час зустрічі прозвучить поетичний твір Т. Шевченка - поема «Марія» у виконанні журналістки та письменниці Людмили Марчук (матері загиблого учасника російсько-української війни, рівнянина Богдана Гордійчука) та пісня «Ой чого ти почорніло, зеленеє поле»    у виконанні керівників фольклорно-етногрфічного гурту «Горина» Людмили та Сергія Вострікових.