![](/media/photos/foto2.jpg.1170x455_q85_box-0%2C680%2C6000%2C3013_crop_detail.jpg)
ВІДДІЛ ІСТОРІЇ
![](/media/photos/foto3.jpg.1170x455_q85_box-1300%2C1000%2C6000%2C2828_crop_detail.jpg)
ВІДДІЛ ПРИРОДИ
![](/media/photos/3_iubJk65.jpg.1170x455_q85_box-0%2C148%2C1170%2C603_crop_detail.jpg)
ХУДОЖНІЙ ВІДДІЛ
![](/media/photos/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB_%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%97.jpg.1170x455_q85_box-0%2C1120%2C6000%2C3453_crop_detail.jpg)
28 травня 2023
Подія, на яку в травні чекають усі рівняни!
28 травня Рівненський обласний краєзнавчий музей запрошує відвідати традиційне фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини»!
Зважаючи на реалії сьогодення, цього року свято відбудеться у менших масштабах. Але неповторна атмосфера Музейних гостин обов’язково буде збережена! Головна мета свята – збір коштів на потреби одного з підрозділів 104-ї ТРО ЗСУ.
В програмі:
- виставка-продаж виробів народних умільців Рівненської та Волинської обл. Будуть представлені різні напрямки декоративно-ужиткового мистецтва: вишивки, ткацтва, гончарства, народної іграшки, а також вироби з бісеру, скла, шкіри, соломи, глини, лози, дерева тощо.
- майстер-класи (гончарство, травоплетіння, полімерна глина, валяння, виготовлення сувенірів);
- патріотична концертна програма, у якій візьмуть участь фольклорні гурти, виконавці естрадної пісні, лірники та бандуристи;
-огляд виставки «Мистецьке різнобарв’я «Музейних гостин»;
- тематичні фотозони.
Контактні особи: Алла Українець (робота з майстрами) - 097 4629 615; Тетяна Пархоменко (робота з майстрами) - 096 997 1177; Олена Семенович (концертна програма) - 068 7234 945.