МУЗЕЙНІ ГОСТИНИ 2023

28 травня 2023

Подія, на яку в травні чекають усі рівняни!
28 травня Рівненський обласний краєзнавчий музей запрошує відвідати традиційне фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини»!

Зважаючи на реалії сьогодення, цього року свято відбудеться у менших масштабах. Але неповторна атмосфера Музейних гостин обов’язково буде збережена! Головна мета свята – збір коштів на потреби одного з підрозділів 104-ї ТРО ЗСУ.

В програмі:
- виставка-продаж виробів народних умільців Рівненської та Волинської обл. Будуть представлені різні напрямки декоративно-ужиткового мистецтва: вишивки, ткацтва, гончарства, народної іграшки, а також вироби з бісеру, скла, шкіри, соломи, глини, лози, дерева тощо.
- майстер-класи (гончарство, травоплетіння, полімерна глина, валяння, виготовлення сувенірів);
- патріотична концертна програма, у якій візьмуть участь фольклорні гурти, виконавці естрадної пісні, лірники та бандуристи;

-огляд виставки «Мистецьке різнобарв’я «Музейних гостин»;

- тематичні фотозони.

Контактні особи: Алла Українець (робота з майстрами) - 097 4629 615; Тетяна Пархоменко (робота з майстрами) - 096 997 1177; Олена Семенович (концертна програма) - 068 7234 945.