ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "ОБДАРОВАНЕ ДИТИНСТВО"

3 серпня 2017

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ

«ОБДАРОВАНЕ ДИТИНСТВО»

24 травня 2017 року в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Обдароване дитинство», присвяченої Міжнародному дню захисту дітей. Ініціаторами та авторами проекту виступила група науковців музею: Інна Веденко, Оксана Яремчук, Тетяна Міненко, Надія Шаюн, Ольга Морозова.

У найбільшій залі музею створена виставка, на якій представлені досягнення талановитих дітей Рівного в різних галузях (освіта, наука, спорт, художнє, музичне, театральне, декоративно-прикладне мистецтво, хореографія). Усього свої досягнення представляють понад 70 юних обдарувань. Презентація виставки плавно перейшла у великий концерт, в якому взяли участь учасники проекту.

На свято прийшли батьки, викладачі, а найбільше дітей – учасників виставки, призерів олімпіад, юних науковців МАНу, переможців різноманітних конкурсів, учасників Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, спортсменів, музикантів, співаків.

Глядачі із захопленням зустрічали виступи юних талантів: 5-річної Єви Шмід, співачки, переможниці майже 30 різних конкурсів; юних моделей Art Models; гімнастів; вихованців спортивно-бального клубу «Ритм» Альони Лєбєдєвої і Максима Сільвая (танець «Адреналін»); виконавиці східних танців Анастасії Віюк; учасників зразкового ансамблю сучасного танцю «Етика» і багатьох інших.

Завершували грандіозний концерт учні музичної школи № 1 ім. М. Лисенка – вони влаштували свій міні-концерт: продемонстрували високе володіння різними музичними інструментами. І не дивно – адже юні музиканти стали лауреатами, призерами багатьох всеукраїнських музичних конкурсів та олімпіад. Звучали фортепіано, бандура, кларнет, скрипка, гітари.

Всі учасники проекту отримали Дипломи і залишили свої автографи на спеціальному банері.

Організатори свята запевнили, що цей проект в майбутньому буде продовжений.