ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЩОРІЧНОГО МУЗЕЙНОГО ПРОЕКТУ "ОБДАРОВАНЕ ДИТИНСТВО"

11 травня 2018

10 травня 2018 року, в актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею вдруге відбулася презентація щорічного музейного проекту «ОБДАРОВАНЕ ДИТИНСТВО».

В рамках заходу відкрита  виставка, на якій  представлені досягнення талановитих дітей Рівного у різних галузях (освіта, наука, спорт, художнє, музичне, театральне, декоративно-прикладне мистецтво, хореографія).

У проекті беруть участь вихованці спортивних клубів «Легіон», «COPACABANA», спеціалізованої спортивної школи – НВК № 26, клубу козацького бойового мистецтва «Спас», Міського Спортивно-Мотоциклетного Клубу, танцюристи клубу «VEGA DANCE»; вихованці Першої та Другої музичних шкіл Рівного; наймолодша ді-джейка України; маленькі актори Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру; художники, вихованці художньої студії «PaliTra»; талановиті учні НРЦ «Особлива дитина»; вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді; агентства моделей «ARTmodels»; переможці різноманітних обласних та всеукраїнських олімпіад.

Усього свої досягнення представляють понад 50 юних обдарувань. Частиною презентації стала концертна програма, яка складалася з виступів учасників виставки.

Дійство відбувалося на затишному подвір’ї музею, куди прийшли діти Рівного, їх батьки, дідусі, бабусі, журналісти, краєзнавці, викладачі та тренери.

В гала-концерті взяли участь кілька десятків дітей, які читали вірші, виконували свої власні музичні композиції, співали, грали на різних музичних інструментах, виконували гумористичні сценки, юні моделі демонстрували одяг, при цьому окремі виконавці показали свій вже професійний рівень. Наприклад, Владислав Демченко (фортепіано), Діана Олексійовець (цимбали), Марина Ковальчук (арфа), Катерина Ковальчук (саксофон), Максим Давидюк (вокал).

Гості свята також оглянули виставку робіт дітей. яка буде тривати до 10 червня 2018 року.

Інна Веденко

Лілія Толстуха