ВЕЧІР ВШАНУВАННЯ БОРЦІВ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ "ЇХ ІМЕНА ЗАБУТИ НЕМОЖЛИВО"

13 серпня 2018

12 серпня 2018 року громадська організація «Молодий Народний Рух-Рівне» провела в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею вечір вшанування борців за незалежність України «Їх імена забути неможливо».

Прийшли і ветерани Народного Руху України –учасники подій кінця 80-х років - початку 90-х, а також молодь – члени «Молодого Народного Руху-Рівне».

На початку зібрання Микола Вельгус прочитав молитву «За душі героїв». Голова ГО «Молодий Народний Рух-Рівне» Андрій Ільчук розповів про мету та діяльність молодіжної організації. Надія Радіонова, старший науковий працівник музею, презентувала виставку «За Україну, за її волю» (із фондів музею). Працівники музею зібрали доволі велику колекцію безцінних матеріалів – документів, фотографій, листівок, спогадів, книжок, речей про буремні події виборювачів Незалежності України. Далі учасники згадували живих та тих, хто, на жаль, уже пішов з життя. Адже вони першими піднялися на боротьбу.

Члени НРУ Іван Дем’янюк та Микола Тимчак поділилися своїми спогадами про незабутніх Левка Лук’яненка та Івана Драча.

Учасників вечора привітали артисти самодіяльного фольклорного колективу «Барвінок» - вони виконали низку українських патріотичних пісень.

13.08.2018

С н с   Лілія Толстуха