Співпраця з Українським культурним фондом.

13 вересня 2018

Вчора, робоча група РОКМ  провела переговорну процедуру  з тендерним комітетом  Українського Культурного Фонду з приводу фінансування грантової програми 1257 «Створення апаратно-програмного комплексу для обліку музейних предметів в електронній форм». Як  результат ми отримали схвальні відгуки від спеціалістів Українського культурного фонду що до підготовлених матеріалів. Була підтверджена  важливість запропонованої музеєм роботи та фінансування її в повному обсязі. Вітаємо  колектив РОКМ та його директора Булигу О.С. з черговою перемогою та побажаєм успіхів в реалізації проекту. Окрема подяка Українському культурному фонду за професіоналізм та всебічну фінансову підтримку таких важливих  для музейної галузі робіт.