Музейний захід, присвячений 165-ій річниці від дня народження В.Г.Короленка

28 вересня 2018

28 вересня 2018 р. у приміщенні Рівненського      обласного краєзнавчого музею відбувся захід, присвячений 165-ій річниці від дня народження  В.Г.Короленка – видатного письменника, публіциста і громадського діяча.

На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернувся директор музею Булига О.С.

Член Національної спілки письменників України, керівник літературно-розвивальної студії «ЛітЕра» Рівненського міського Палацу дітей та молоді - Юлія Костюкевич  декламувала свій  вірш «До Короленка».

Учениця  Рівненської ЗОШ №1 ім. Короленка - Маркіна Дарина, призерка Всеукраїнського конкурсу юних екскурсоводів під назвою «Край, в якому я живу», представила присутнім фрагмент екскурсії  про письменника– «Праведник України».

Про створення кімнати В. Короленка в РОКМ розповіла Пономарьова Тетяна Олександрівна - багаторічна дослідниця його життя та творчості, старший науковий працівник відділу історії РОКМ, доцент кафедри культурології РДГУ, автор монографій «Світла особистість імперії темряви» та «Волинський Деміург», присвячених письменнику.

Музичний супровід свята здійснювали: Назар Волощук – член Національної всеукраїнської музичної спілки та національної спілки кобзарів; дует «Фантазія» у складі Оксани Войтович та Олександра Шавардака – викладачів Рівненської дитячої  музичної школи №1 імені М. В. Лисенка.

На святі були присутні учні Рівненської ЗОШ №1 ім. Короленка, краєзнавці та музейники.