КОНКУРС НА КРАЩИЙ ВІДЕОРОЛИК ПРО "КРЕАТИВНУ КНИГУ РІВНОГО"

20 березня 2019

УВАГА!
СУПЕР КОНКУРС!
Серед дітей Рівненської області оголошується конкурс на найцікавіший та найоригінальніший відеоролик про «Креативну книгу» Рівного!
Умови конкурсу:
1. Тривалість змонтованого ролика має бути не більше 1-ї хвилини.
2. Ролик слід виставити у себе на сторінці в соцмережі (Інстаграм, ФБ тощо), а нам надіслати скріншот. Якщо учасник конкурсу не має сторінки в соцмережі, йому варто надіслати відеоролик на електронну пошту музею: kreat_book@ukr.net
3. Сам відеоролик, змонтований із музикою, розповіддю чи друкованим текстом (на розсуд автора) до 19 квітня 2019 року надіслати на електронну скриньку Літературного музею Уласа Самчука kreat_book@ukr.net
4. У листі обов’язково вказати: П.І.П., повну назву і номер школи, клас, номер телефону учасника та одного з батьків.
Автори 50-ти найоригінальніших відеороликів отримають цікаві нагороди і їхні роботи будуть розміщені на офіційній сторінці музею в соцмережі. Святкове вручення нагород переможцям відбудеться 24 квітня 2019 р.
Креативу і перемоги вам, талановиті діти Рівненщини!