ПРАЦІВНИКИ МУЗЕЮ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПРОЕКТУ ТЕЛЕКАНАЛУ UA.РІВНЕ "ВУЛИЧНА ІСТОРІЯ"

2 квітня 2019

І знову працівники Рівненського обласного краєзнавчого музею долучилися до цікавого проекту телеканалу UA. Рівне «Вулична історія».

В рамках декомунізації, згідно із розпорядженнями міського голови та голови рівненської ОДА, більше 30 вулиць Рівного отримали нові назви.

Дуже часто мешканці міста не знають на честь яких подій чи осіб були переіменовані вулиці.

UA. Рівне започаткував серію репортажів, які виходять щочетверга на каналі у програмі «Добрий ранок».

Завдяки науковцям музею (Луцу В., Данильчук Г., Данілічевій В., Радіоновій Н., Гавриш Н., Морозовій О., Яремчук О., Семенович О., Марчуку І.) глядачі дізналися про такі «вуличні історії»: Ніла Хасевича, М. Безручка, М. Арндта, Я. Бичківського, Т. Бриж, Д. Міклера, Оршанської перемоги, Г. Бухала, Вротновських, О. Новака, Небесної сотні, І. Волошина, М. Карнаухова, В. Івасюка, Люблінської.

Проект триває. Попереду ще багато цікавого.

Дякуємо телеканалу UA. Рівне та журналісту О. Красовій за співпрацю.

Олена Семенович

старший науковий співробітник художнього відділу