У МУЗЕЇ БУРШТИНУ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД "ВЕСНА ІДЕ, ДОБРО НЕСЕ"

10 квітня 2019

Сьогодні у Музеї Бурштину відбувся благодійний Великодній захід "ВЕСНА ІДЕ ДОБРО НЕСЕ", який об'єднав дитячі серця і наповнив їх Світлим святом - Христовим Воскресінням. Вихованці "Обласного психологічно - реабілітаційного центру" разом з працівниками Музею Бурштину виготовили під час майстер - класу головний символ Пасхи - ПИСАНКУ. Заслужена майстриня народної творчості України Вікторія Степанюк розповіла про символи, які зображаються на писанках і яке вони мають сакральне значення. Майстриня та письменниця  Олена Медведєва представила для дітей свій вишитий доробок - Євангеліє від Івана, зачитавши перший розділ, адже з нього розпочинаються усі літургії у православних храмах Великодньої ночі. На кінець заходу діти отримали солодкий гостинець та камінь бурштин - ОБЕРІГ. Сергій Якобчук - очільник " Обласного психологічно - реабілітаційного центру" виніс подяку Музею Бурштину за проведений Великодній захід .

Колектив Музею Бурштину