МУЗЕЙНІ ПРАЦІВНИКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

7 травня 2019

6.05.2019  Наталія Гавриш,ст. н. співробітник відділу нової і новітньої історії РОКМ,виступила на літературно-мистецькому заході,присвяченому Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги, який проводився у відділі мистецтв  Рівненської обласної універсальної науковій бібліотеки для членів Рівненського відділення Всеукраїнської асоціації пенсіонерів. Вона розповіла про те, як увічнена пам'ять про Другу світову війну в пам’ятниках та назвах вулиць м. Рівне, і показала слайди з даної тематики. На заході також виступив народний аматорський хор «Патріот» Рівненського міського будинку культури з піснями про Другу світову війну та українськими народними піснями (керівник Т. Подкопаєва).