В ЛІТЕРАТУРНОМУ МУЗЕЇ УЛАСА САМЧУКА НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВІДЕОРОЛИК ПРО "КРЕАТИВНУ КНИГУ" РІВНОГО

7 травня 2019

7 травня у Літературному музеї Уласа Самчука відбулося святкове нагородження переможців конкурсу на кращий відео-ролик про «Креативну книгу» Рівного.

На початку заходу своє вітальне слово сказала очільниця  Рівненського обласного краєзнавчого музею – Тетяна Миколаївна Самсонюк.

Олена Анатоліївна Медведєва – фундатор авторського видавництва книг ручної роботи «Креативна книга» та організатор даного конкурсу, привітала переможців та вручила їм  подарунки. Призерами стали учні 4-А класу РКГ «Престиж»: Шрекенбах Єлизавета, Помадовська Євгенія, Коваль Єва, Захарчук Марта, та учень 5-А класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради - Козлюк Іван.

Вкінці заходу відбулася презентація нової  книги-мініатюри, в якій Олена Медведєва вишила молитву «Отче наш».

Семчишина Оксана

завідувачка сектором «Літературний музей Уласа Самчука».