ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ О. РАЗИГРАЄВА "ДЕРЖАВНА ПОЛІЦІЯ ВОЛИНСЬКОГО ВОЄВОДСТВА У МІЖВОЄННИЙ ПЕРІОД"

6 червня 2019

6 червня 2019 року в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація книги луцького дослідника, кандидата історичних наук, доктора гуманістичних наук Олега Разиграєва «Державна поліція Волинського воєводства у міжвоєнний період».

Монографія присвячена становленню та діяльності польської державної поліції на Волині в міжвоєнне двадцятиліття.
Дослідження опирається на значну джерельну базу, яку автор опрацював у понад десяти архівах України, Польщі та Білорусі. Найретельніше автор вивчив матеріали Державного архіву Волинської, Рівненської та Тернопільської областей.
Книга порушує такі важливі проблеми як боротьба з контрабандою на польсько-радянському кордоні, розшук агентів іноземної розвідки, боротьба з кримінальним світом краю.

До учасників презентації звернулася із вступним словом словом в.о. директора музею Тетяна Самсонюк, представила автора і надала йому слово.

Пан Олег розповів про структуру книги, особливо зупинився на тих частинах, які стосуються Рівненщини.

Книга викликала великий інтерес, тому що слухачі ставили автору запитання, вступали в дискусії щодо проблем, висвітлених у монографії, давали оцінку книзі (позитивну). Свої враження щодо  книги висловили науковці РДГУ, Острозької академії, краєзнавчого музею. Дуже приємно, що в презентації взяли участь представники Рівненської поліції: Іванна Бояківська – інспектор зв’язків з громадськістю, Оксана Юрченко-Погорняк – інспектор прес-служби, Олександр Бойко – директор музею поліції в Рівному.

06.06.2019

С н с Лілія Толстуха