ПРОЕКТ "REHERIT: СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СПІЛЬНУ СПАДЩИНУ"

18 липня 2019

18 – 20 липня 2019 р. в місті Львові, в межах проекту «ReHerit: спільна відповідальність за спільну спадщину», який реалізується за підтримки Європейського Союзу, відбувається тренінг з Ефективного управління культурною спадщиною.

Участь у тренінгу беруть  в.о. директора Рівненського обласного краєзнавчого музею Тетяна Самсонюк та провідний інженер-програміст Дмитро Маслов.

Метою навчання є підвищення компетенції представників МОВ та ОГС в питаннях управління культурною спадщиною. Під час тренінгів досвідчені тренери /ки навчатимуть учасників комунікаціям, розробці ідеї включення культурної спадщини в життя громади, адвокації, написанню проектів, їх промоції та реалізації.

Наступні етапи тренінгів заплановані на 15-17 серпня та 5-7 вересня 2019 року.