КНИГУ РІВНЕНСЬКОЇ ПИСЬМЕННИЦІ ІВАННИ ГОЛУБ ПРЕЗЕНТУВАЛИ В ЛІТЕРАТУРНОМУ МУЗЕЇ УЛАСА САМЧУКА

27 вересня 2019

27 вересня 2019 року в приміщенні Літературного музею Уласа Самчука (м. Рівне, вул. С. Петлюри, 17 ) відбулася презентація книги «Чесний Хрест» відомої рівненської письменниці, поетки, лауреатки літературних премій імені Михайла Дубова та громадянської премії імені Сашка Білого за письменницький патріотизм, адвокатки, психолога, багатодітної мами  – Іванни Голуб. З вітальним словом виступила голова Рівненської обласної організації Національної Спілки Письменників України – Ірина Баковецька. Також на презентації виступили:

• заступник директора Рівненської Малої академії наук учнівської молоді – Олександр Мазур;
  • голова музичної спілки Рівненщини, композитор, поет, заслужений викладач – Андрій Пастушенко;
  • адвокат, член політичної партії «Правий сектор» - Володимир Шаховський;
  • відома рівненська письменниця – Неоніла Диб’як;
  • відома рівненська письменниця, лауреат багатьох літературних премій та відзнак, в минулому – голова Рівненської обласної організації Національної Спілки Письменників України – Анна Лимич.

На заході своє слово сказав побратим Сашка Білого, боєць «Правого сектору» - Сергій Новак.

Авторка «Чесного Хреста»  Іванна Голуб зачитала свій твір присутнім, а Назар Волощук – член Національної Всеукраїнської музичної спілки та Національної спілки кобзарів, подарував присутнім патріотичні музичні композиції.

На завершення презентації учасники драматичного колективу «Юні театрали» із смт. Квасилів (керівник – Віта Дмитрівна Кисільова) декламували вірші Іванни Голуб зі збірки «Вишневий біль».

Оксана Семчишина

завідувачка сектору "Літературний музей Уласа Самчука"