КОНЦЕРТ "БІЛЯ СТАРОГО ФОРТЕПІАНО"

2 грудня 2019

01 грудня 2019 року  в Літературному музеї Уласа Самчука відбувся концерт учнів заслуженого працівника культури України, доцента РДГУ — Галини Швидків — «Біля старого фортепіано»,  у якому взяли участь співаки аматори: Оксана Степачук, Наталя Шостак, Генадій Купріюк, Галина Антонюк, Наталя Славік, Юлія Косюга, Таня Стельмах та  концертмейстер — Вікторія Ширяєва

Звучали українські народні пісні та світові шлягери. Дуже тепло публіка сприймала незабутню "Червону руту" В.Івасюка, під час якої зал підспівував виконавцям.Твори звучали українською, англійською та португальською мовами, а також українські переклади.

Концерт зібрав талановиту молодь Рівного, яка прагне володіти мистецтвом співу та вивчати національну і зарубіжну культурну спадщину.