У ПАРКУ РІВНЕНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА ТВАРИН ЛЬОДОВИКОВОГО ТА ЮРСЬКОГО ПЕРІОДІВ

10 березня 2021

6 березня у музейному парку відкрилася виставка тварин льодовикового та юрського періодів «Ice Park». На виставці представлено 28 тварин, які рухаються та видають різноманітні звуки. Серед них мамонт, шерстистий носоріг,горила,тур,брахіозавр,спинозавр та інші. Частина тварин була виготовлена у Китаї за українськими проєктами. Деяких - змайстрували в Україні. Для створення тварин використовували найрізноманітніші матеріали. На відкриття виставки завітала начальниця управління культури і туризму ОДА Любов Романюк, яка привітала всіх жінок з наступаючим святом  весни та закликала рівнян приходити в «Ice Park» та до музею. Організатори виставки подякували адміністрації музею за сприяння та пообіцяли й надалі проводити  спільні оригінальні проєкти. Виставка буде цікавою та пізнавальною не лише для маленьких відвідувачів,а й для дорослої аудиторії. На території парку можна зробити фото у креативних фотозонах та придбати на згадку сувенір.

Працюватиме виставка щодня, з 10.00 до 20.30.

Вартість квитків: діти до 3-х років безкоштовно, з 3 до 12 років - 100 грн, від 12 років та дорослі - 120 грн.

Translated by Lilia Tolstukha