"ГОБЕЛЕН ОЧИМА МОЛОДІ"

8 червня 2021

8 червня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Гобелен очима молоді».

На виставці представлено гобелени, які виконали студенти кафедри образотворчого тадекоративно-прикладного мистецтва РДГУ. Усі твори були створеніпід керівництвом старшого викладача, лауреата обласної премії імені Ганни Леончук – Ірини Миколаївни Локшук. Студенти-випускники Ірини Локшукє учасниками та призерами різноманітних виставок-конкурсів.

Текстильні роботи Ірини активно демонструвалися на виставках «Різнобарв’я твоє, Україно!» (м. Рівне, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, 2017 р.), «У пошуках краси: кольорові акценти» (м. Радивилів, Радивилівський історичний музей, 2018 р.), «Надихаючись прекрасним» (с. Пересопниця, Культурно-археологічний центр «Пересопниця», 2018 р.).

Відкриття виставки реалізується в рамках проекту «Мистецтво однієї школи: вчитель та його учні», започаткованого сектором етнографії Рівненського обласного краєзнавчого музею.

На захід завітала заступниця начальника управління культури та туризму ОДА Світлана Хомяк, яка привітала пані Ірину з виставкою та побажала творчих успіхів у її діяльності.

Прийшли привітати колегу з виставкою Олександр Сташук– професор,завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУта Василь Павлунь – старший викладач кафедри.

Тетяна Пархоменко – завідувачка сектору етнографії, познайомила присутніх їз представленими роботами і зазначила, що кожен гобелен є особливим та має свій сюжет .

Чудовим доповненням до заходу був музичний супровід від Лілії Ібулаєвої (інструментальний ансамбль «ConAmore»).

Надія Шаюн – ст. наукова співробітниця відділу маркетингу, розвитку та інвестування.