ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "АКВАРЕЛІ ВОЛОДИМИРА ДРАЛЯ"

29 червня 2021

29 червня, напередодні Дня архітектури України, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Акварелі Володимира Драля».

На виставці представлено 53 акварельні роботи Володимира Драля, які родина художника подарувала музею. Серед них пейзажі Рівного, карпатськ ікраєвиди та Кавказ.
Володимир Драль народився 4 квітня 1934 р. на Ряшевщині (Польща). У 1959 р. закінчив Львівський політехнічний інститут, після чого за направленням приїхав до Рівного. З того ж року став керівником групи управління головного архітектора м. Рівне. З 1966 р. – старший архітектор «Діпроцивільпромбуд», з 1976 р. – головний архітектор м. Рівне.
В. Драль був членом Спілки архітекторів УРСР (1976р.), Заслуженим архітектором УРСР (1984р.).

До слова були запрошені: Микола Шолудько – скульптор,заслужений діяч мистецтв України, Василь Наумець – художник, живописець та онука Володимира Драля Іванна. Виступаючі поділилися цікавими спогадами з життя та творчості Володимира Федоровича і подякували організаторам за чудову виставку.

Створена виставка працівниками сектору мистецтв  Тетяною Міненко та Оксаною Лозяк і експонуватиметься протягом місяця.

Надія Шаюн

ст. наукова співробітниця відділу маркетингу, розвитку та інвестування.