ВРУЧЕННЯ МІСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ІМ. УЛАСА САМЧУКА

23 лютого 2022

22 лютого 2022 року, в Літературному музеї Уласа Самчука міським головою Рівного Олександром Третяком  відбулося вручення Літературної премії Уласа Самчука.
Ювілейною десятою лавреаткою цієї високої нагороди стала краєзнавиця, музейниця, дослідниця історії Рівного - Галина Данильчук за книгу «Рівне в долях його мешканців».
Привітали лавреатку з отриманням літературної відзнаки наступні гості:
- заступниця міського голови Рівного з гуманітарних питань - Марина Кузмічова
- начальниця управління культури і туризму Рівненської міської ради - Наталія Лозовська ;
- заступник директора Малої академії наук учнівської молоді (м. Рівне) - Олександр Мазур ;
- минулорічні лавреати Літературної премії Уласа Самчука - Віктор Мазаний та Олена Медведєва;
- донька пані Галини - Ірина Білотіл ;
- друзі, музейники.
Міський голова Рівного Олександр Третяк привітав усіх із Міжнародним днем рідної мови, розповів про важливість дослідження минувшини свого роду, закликав гостей заходу до єднання та привітав колектив Літературного музею Уласа Самчука  з 15-річним ювілеєм.
 Оксана Семчишина
завідувачка Літературного музею Уласа Самчука