ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ В МУЗЕЇ БУРШТИНУ ПРОВЕЛИ МАЙСЕР-КЛАС ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ПАТРІОТИЧНОЇ ЛИСТІВКИ

28 липня 2022

Майстер-клас для дітей ВПО (м. Харків, Херсон, Краматорськ, Охтирка, Очаків, Київ, Миколаїв, Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Мирноград, Рубіжне) відбувся в Музеї бурштину сьогодні 28 липня. Діти розмальовували патріотичну листівку, оздоблену сонячним каменем бурштином та дізналися історію свята, що відзначається. Також

День Української Державності - нове свято для нашої держави. Цьогоріч ми святкуємо його вперше! Свято Дня Української Державності запровадив своїм указом Володимир Зеленський 24 серпня 2021 року. За його словами, «точка відліку» української державності ― заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Воно звертає увагу на те, що Українській державності не 30, а понад тисяча років та утверджує зв’язок багатьох поколінь нашого народу. Цим святом ми нагадуємо собі і світу, що сучасна Україна є спадкоємицею державотворчої традиції, якій понад тисяча років.