ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДВОТОМНИКА ЮРІЯ БЕРЕЗИ «НОВІТНЯ РІПКА»

11 січня 2024

11 січня 2024 року в актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулася презентація двотомника українського письменника, журналіста та перекладача Юрія Берези «Новітня ріпка». Пан Юрій лауреат літературної премії ім. Остапа Вишні, ім. Степана Руданського, ім. Світочів, ім. Григорія Чубая, журналістської ім. Михайла Горопахи тощо. У книги увійшли найсвіжіші твори автора: фронтові етюди, гумористично-сатиричні пародії, епіграми, мініатюри, байки, а також балади, афоризми, гуморески тощо.

Розпочав захід директор РОКМ Олександр Булига, який побажав Україні найскорішої перемоги та звучання українського слова у всіх куточках нашої держави. Представивши письменника, пан Олександр зазначив, що книга була надрукована видавництвом «Волинські обереги».

Про свій життєвий та творчий шлях з молодих років автор розповів через відтворення яскравих спогадів, зокрема про роботу в Національній спілці письменників України та про вихід своїх попередніх творів. Праця над презентованим двотомником велась протягом останніх двох років. Пан Юрій зачитав присутнім окремі уривки, мініатюри, діалоги та афоризми с нових книг.

Привітати автора з виходом нового збірника та подякувати за творчість прийшли діячі культури, краєзнавці, музейники, просвітяни, художники Рівненщини та друзі. Зокрема, Катерина Сичик – голова Рівненського міського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка. Пані Катерина подарувала Юрію Березі «Календар Патріота», авторства її доньки Ірини Сичик.

Захід закінчився питаннями до письменника від гостей.